Logo
04 Mar 2024    २१ फाल्गुन २०८०, सोमबार

ताजा खबर

प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै काठमाडौंमा फागुन २४ देखि २८ गतेसम्म चेम्बर एक्स्पो २०२४ आयोजना काठमाडौं महानगरकै क्यान्टिनमा बासी खाना, तिराइयो ५० हजार जरिवाना निताको स्वरमा ‘चुप चाप’ (भिडियो) नेपाल स्काउटको अन्तराष्ट्रिय आयुक्तमा देवराज घिमिरे दोश्रो राष्ट्रिय बाल नाटक मेला सुरु

जम्मु काश्मिरस्थित पुलवामा तीन जना लडाकू मारिए

admin

जम्मु काश्मिर

काठमाडौं—फागुन २७।

सुरक्षा फौजको कारबाहीमा आइतबार जम्मु काश्मिरस्थित पुलवाकाे ट्राल नगरमा तीन जना काश्मिरी पृथकतावादी लडाकू मारिएका छन् । घटनास्थलबाट दुई वटा एके–४७ राइफल र एउटा पिस्तोल बरामद भएको खोजी कार्यमा रहेका सेनाले जनाएको छ ।

आतङ्कवादी क्रियाकलापमा संलग्न व्यक्ति रहेको आशंकामा सेनाले घेरा हाली खाेजी कार्य सुरु गरेपछि केही समय भिडन्त भएको अधिकारीहरुले बताएका छन् । गत मार्च ७ तारिखमा पनि सुरक्षा फौजको कारबाहीमा एक जना लडाकू हन्दवारामा मारिएका थिए । प्रहरीका अनुसार मारिएका उक्त व्यक्ति पाकिस्तानी नागरिक रहेका र प्रतिबन्धित संगठन जैस–ए–मोहम्मदसँग आबद्ध रहेका थिए ।

(रासस)


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको