Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

तिजको गितको भिडियोमा व्यस्त बन्दै नयन

admin

काठमाडौं । तीजको मौसमले गाँजेको छ यतिबेला । नयाँ नयाँ तीजका भाका बज्न थालेका छन् । गीत रेकर्ड गर्न गायक गायिकाहरुलाई मात्र होइन मोडलहरुको पनि उस्तै ब्यस्तता छ ।

मोडलहरुलाई सुटिङ समय व्यवस्थापन गर्नै हम्मे परिरहेको छ । चल्तीमा मोडल नयन डिसीले मात्र यसपटकको तीजमा दर्जन बढी गीतमा आफ्नो नृत्य प्रश्तुत गरिसकेका छन् ।

भर्खरै रेकर्ड भएर सुटिङ भएको अर्पणराज गिरी र शोभा गुरुङको स्वर सजिएको ‘दिदी बहिनी हो’ बोलको गीतले युट्युबमा चर्चा कमाइरहेको छ । गीतमा नयन डिसी र विनीतालगायतका कलाकारहरुले रमाइलो नृत्य प्रश्तुत गरेका छन् ।

अर्पणराजको शब्द रहेको गीतमा बर्षदिनमा आएको तीजमा धितमरुन्जेल नाचेर रमाइलो गर्न प्रेरित गरेको छ । भुवन स्वाङवो तामाङको निर्देशनमा बनेको भिडियोलाई ज्ञानेन्द्र शर्माले खिचेका छन भने माधव वेलबासेले सम्पादन गरेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको