Logo
28 Feb 2024    १६ फाल्गुन २०८०, बुधबार

ताजा खबर

६२० किलो गाँजा बरामद काठमाडौंका यी स्थानमा आजदेखि २२ गतेसम्म विद्युत् सेवा अवरुद्ध हुने लेबनानलाई हराउँदै नेपाल वाफ च्याम्पियनसिपको फाइनलमा सरकारसमक्ष मिटरब्याज पीडितको ६ बुँदे माग प्रस्तुत प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित

अर्को वर्ष हुने युरो कप फुटबल प्रतियोगिताको छनोट चरणका खेल सुरु

admin

euro cup

काठमाडौँ —चैत ८ ।

अर्को वर्ष हुने युरो कप फुटबल प्रतियोगिताको लागि छनोट खेलहरु सुरु भएका छन् ।

गएराति भएका छनोट खेलमा बेल्जियम र नेदरल्याण्ड्सले सहज जित निकाल्दा स्कटल्याण्डले अनपेक्षित हार बेहोरेको छ । युरो कप छनोट समूह ‘सी’का खेलहरुमा नेदरल्याण्ड्सले बेलारुसलाई ४–० ले हराउँदा नर्दन आयरल्याण्डले ईस्टोनियालाई २–० ले पराजित गर्‍यो ।

युरो छनोट समूह ‘ई’को खेलमा क्रोएसियाले अजरबैजानलाई २–१ ले हराउँदा स्लोभाकियाले हंगेरीलाई २–० ले पाखा लगायो । यसैगरी समूह ‘जी’का खेलमा पोल्याण्डले अष्ट्रियालाई १–० ले हराउँदा उत्तरी मेसेडोनियाले लात्भियालाई ३–१ ले हराएको छ । यही समूहको अर्को खेलमा ईजरायल र स्लोभेनियाले १–१ गोलको बराबरी खेले ।

समूह ‘आई’का खेलमा बेल्जियमले रुसलाई ३–१ ले हराउँदा काजखस्तानले स्कटल्याण्डलाई ३–० ले तथा साईप्रसले सान मारिनोलाई ५–० ले पराजित गरे ।

युरो कप फुटबलको १६ औं संस्करण अर्को वर्ष जुन १२ देखि जुलाई १२ सम्म आयोजना हुँदैछ । युरोपियन च्याम्पियनसिप प्रतियोगिता सुरु भएको ६० वर्ष पुगेको अवसरमा यसपटक युरोपका विभिन्न १२ देशका १२ शहरले संयुक्तरुपमा युरोकप आयोजना गर्दैछन् ।

२४ टोली सहभागी हुने प्रतियोगिताको सेमिफाइनल र फाइनल खेल लण्डनको ऐतिहासिक वेम्बले रंगशालामा हुनेछन् ।

(ईमेज खबर)


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको