Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

लाक्पा शेर्पाको “ए राम साइली” बोलको गीत सार्वजनिक

admin

नेपाली साङ्गितिक क्षेत्रमा उदाउदै गरेका गायक लाक्प शेर्पाले ए राम साइली बोलको गीत लिएर बजारमा आएका छन । संगीत प्रती धेरै रुची भएको कारणले नै यस क्षेत्रमा लागेको शेर्पा बताउछन । स्रोताको धेरै माया सलहा सुझाप पाएका शेर्पाको यो चौथो गीत हो । यस गीतलाई सङ्स नेपालले युवटुब मार्फत सार्वजनिक गरेको छ । उक्त गीतमा स्वर लाक्पा शेर्पा शब्द सविना के.सी. र गीतको एरेन्ज सन्जय हमालको छ भने संगीत बिकास चौधरिले दिएका छन ।रन्जित र अनु शाहको निकै राम्रो अभीनय रहेको गीतमा निर्देशन लाक्प शेर्पाकै रहेको छ अमृत सुनुवारले छायाङ्कन रहेको भिडियोलाई माधब बेलबासे ले सम्पादन गरेका छन्।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको