Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

लाक्पा शेर्पाको “ए राम साइली” बोलको गीत सार्वजनिक

admin

नेपाली साङ्गितिक क्षेत्रमा उदाउदै गरेका गायक लाक्प शेर्पाले ए राम साइली बोलको गीत लिएर बजारमा आएका छन । संगीत प्रती धेरै रुची भएको कारणले नै यस क्षेत्रमा लागेको शेर्पा बताउछन । स्रोताको धेरै माया सलहा सुझाप पाएका शेर्पाको यो चौथो गीत हो । यस गीतलाई सङ्स नेपालले युवटुब मार्फत सार्वजनिक गरेको छ । उक्त गीतमा स्वर लाक्पा शेर्पा शब्द सविना के.सी. र गीतको एरेन्ज सन्जय हमालको छ भने संगीत बिकास चौधरिले दिएका छन ।रन्जित र अनु शाहको निकै राम्रो अभीनय रहेको गीतमा निर्देशन लाक्प शेर्पाकै रहेको छ अमृत सुनुवारले छायाङ्कन रहेको भिडियोलाई माधब बेलबासे ले सम्पादन गरेका छन्।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको