Logo
14 Jun 2024    १ असार २०८१, शुक्रबार

ताजा खबर

प्राप्ति श्रेष्ठले पहिरन सफल भईन एसईई प्रिन्सेसको ताज प्रधानमन्त्रीद्वारा ४०० केभीको तेस्रो ठूलो हेटौंडा सबस्टेसन उद्घाटन श्रिया कार्की र विशाल बिष्ट बने मिस्टर एण्ड मिस ग्रेस एसईई पाचौं संस्करणको शिर्ष ताज बिजेता  निर्देशक माधवराज खरेल निर्देशित “मृत्युकोष”को छायाँकन सम्पन्न मानसिक थकान मार्ने प्रतिक्षालय हो मुस्ताङ्ग ताप्लेजुङमा पहिरोमा परी एकै परिवारका चार जनाको मृत्य

चर्चित कलाकार हरिवंश आचार्यबाट बाढि पिडित सहयोगार्थ एक लाख दिने घोषणा

admin

 

दैवी प्रकोपमा विभिन्न साथ सहयोग गदैै आईरहेका कलाकारहरुले पनि बाढी पिडित सहयोगार्थ राहत संकलन कार्य तिव्र बनाएका छन । यसै क्रममा मह संचारको तर्फबाट राहतको लागि रु एक लाख सहयोग गर्ने घोषणा गरेको छ । चर्चित कलाकार हरिवंश आचार्यले सामाजिक संजालबाट उक्त सहयोग गर्ने घोषणा गरेका हुन ।
देशका अधिकांश जिल्ला बाढीको डुवान र पहिरोमा परेको बेला मह संचार तथा मह जोडीको तर्फबाट के कसरी सहयोग गर्न सकिन्छ भनेर विभिन्न संस्थाहरुसँग छलफलमा व्यस्त भएको जानकारी गराउदै सम्पूर्णलाई यस जटिल घडिमा आफ्नो तर्फ बाट सक्दो सहयोग गर्न  आचार्यले अपिल समेत गरेका छन ।

 

hARI BANSA

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको