Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

चर्चित कलाकार हरिवंश आचार्यबाट बाढि पिडित सहयोगार्थ एक लाख दिने घोषणा

admin

 

दैवी प्रकोपमा विभिन्न साथ सहयोग गदैै आईरहेका कलाकारहरुले पनि बाढी पिडित सहयोगार्थ राहत संकलन कार्य तिव्र बनाएका छन । यसै क्रममा मह संचारको तर्फबाट राहतको लागि रु एक लाख सहयोग गर्ने घोषणा गरेको छ । चर्चित कलाकार हरिवंश आचार्यले सामाजिक संजालबाट उक्त सहयोग गर्ने घोषणा गरेका हुन ।
देशका अधिकांश जिल्ला बाढीको डुवान र पहिरोमा परेको बेला मह संचार तथा मह जोडीको तर्फबाट के कसरी सहयोग गर्न सकिन्छ भनेर विभिन्न संस्थाहरुसँग छलफलमा व्यस्त भएको जानकारी गराउदै सम्पूर्णलाई यस जटिल घडिमा आफ्नो तर्फ बाट सक्दो सहयोग गर्न  आचार्यले अपिल समेत गरेका छन ।

 

hARI BANSA

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको