Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

चर्चित कलाकार हरिवंश आचार्यबाट बाढि पिडित सहयोगार्थ एक लाख दिने घोषणा

admin

 

दैवी प्रकोपमा विभिन्न साथ सहयोग गदैै आईरहेका कलाकारहरुले पनि बाढी पिडित सहयोगार्थ राहत संकलन कार्य तिव्र बनाएका छन । यसै क्रममा मह संचारको तर्फबाट राहतको लागि रु एक लाख सहयोग गर्ने घोषणा गरेको छ । चर्चित कलाकार हरिवंश आचार्यले सामाजिक संजालबाट उक्त सहयोग गर्ने घोषणा गरेका हुन ।
देशका अधिकांश जिल्ला बाढीको डुवान र पहिरोमा परेको बेला मह संचार तथा मह जोडीको तर्फबाट के कसरी सहयोग गर्न सकिन्छ भनेर विभिन्न संस्थाहरुसँग छलफलमा व्यस्त भएको जानकारी गराउदै सम्पूर्णलाई यस जटिल घडिमा आफ्नो तर्फ बाट सक्दो सहयोग गर्न  आचार्यले अपिल समेत गरेका छन ।

 

hARI BANSA

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको