Logo
28 Feb 2024    १६ फाल्गुन २०८०, बुधबार

ताजा खबर

सरकारसमक्ष मिटरब्याज पीडितको ६ बुँदे माग प्रस्तुत प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता

पाँच बर्षिय क्यान्सर पिडित उर्वसी केशीको जीवन बचाउन सहयोगको अपील

admin

काठमाडौं, २० चैत्र । कलिलो उमेरमा क्यान्सर जस्तो रोगबाट पिडित उर्वसी केशीको जीवन बचाउन उनको परिवारले सहयोगको याचना गरेकाछन । बालाजु हिले टोलमा बस्दै आईरहेकी उर्वसीकी आमा उर्मिला केसीले आफ्नी पाँच वर्षिया छोरी उर्वसी केसीको उपचार्थ देश, विदेशमा रहनु हुने सहयोगी मनहरुमा आर्थिक सहयोगको याचना गरेकी हुन ।

‘आफ्नो आर्थिक अवस्था कमजोर भएकोले छोरीको उपचारमा कठिनाई भैरहेको हुँदा सबै, सबैमा आर्थिक सहयोगको लागि अनुरोध गरेकी छु’ उनले भनिन । कलिलो उमेरमा क्यान्सर जस्तो रोगबाट पिडित उर्वसी केही समय देखि कान्ति बाल अस्पतालमा उपचार गराई रहेकी छन । उनलाई सहयोग गर्न चाहने सहयोगी दाताहरुले मोबाइल नम्बर ९८५१०७८६६०, ९८६६४०१३५८ मा सम्पर्क गरि आफुले सकेको रकम सहयोग गर्न सकिने छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको