Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

बाढी पिडितको लागि राहत संकलनमा जुट्यो कोटेश्वर बहुमुखी क्याम्पस

admin

देशको विभिन्न क्षेत्रमा बाढी र पहिरोमा ठूलो जनधन क्षति भएकोले पिडितहरुको लागि कोटेश्वर बहुमुखी क्याम्पसबाट पनि राहत संकलन सुरु भएको छ । कोटेश्वर बहुमुखी क्याम्पसको ने।वि।संघ एकाईलेले राहत संकलन कार्य शुरु गरेको हो ।
जहाँ दुख्ख त्यहाँ ने.वि.संघ भने झै कोटेश्वर क्याम्पसका बिद्यार्थीहरुबाट शुरु गरेको राहत संकलन केही दिन सम्म जारी रहने ने.वि.संघ कोटेश्वरका उप सभापति आयुष खतिवडाले जानकारी गराए ।
राहत संकलन कार्यक्रमको नेतृत्व गरेका ने.वि.संघ कोटेश्वर क्याम्पसका सभापति प्रदिप पौडेलका अनुसार संकलित रकम फास्ट्राक मार्फत पिडित समक्ष पु¥याउने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका छन् । उनले युवा विद्यार्थीहरु एकजुट भएर पिडितको उद्धार तथा राहत कार्यमा लागे पिडितलाई केही हद सम्म सहयोग पुग्ने विश्वास ब्यक्त गरेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको