Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

बाढी पिडितको लागि राहत संकलनमा जुट्यो कोटेश्वर बहुमुखी क्याम्पस

admin

देशको विभिन्न क्षेत्रमा बाढी र पहिरोमा ठूलो जनधन क्षति भएकोले पिडितहरुको लागि कोटेश्वर बहुमुखी क्याम्पसबाट पनि राहत संकलन सुरु भएको छ । कोटेश्वर बहुमुखी क्याम्पसको ने।वि।संघ एकाईलेले राहत संकलन कार्य शुरु गरेको हो ।
जहाँ दुख्ख त्यहाँ ने.वि.संघ भने झै कोटेश्वर क्याम्पसका बिद्यार्थीहरुबाट शुरु गरेको राहत संकलन केही दिन सम्म जारी रहने ने.वि.संघ कोटेश्वरका उप सभापति आयुष खतिवडाले जानकारी गराए ।
राहत संकलन कार्यक्रमको नेतृत्व गरेका ने.वि.संघ कोटेश्वर क्याम्पसका सभापति प्रदिप पौडेलका अनुसार संकलित रकम फास्ट्राक मार्फत पिडित समक्ष पु¥याउने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका छन् । उनले युवा विद्यार्थीहरु एकजुट भएर पिडितको उद्धार तथा राहत कार्यमा लागे पिडितलाई केही हद सम्म सहयोग पुग्ने विश्वास ब्यक्त गरेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको