Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

राहत र उद्दारमा लाग्न जेसिजको आग्रह

admin

राष्ट्रखबर
केहिदिन देखि परेको अबिरल बर्षाका कारण तराइकाजिल्लाआएको बाढीबाट पीडित बनेकाहरुको उद्धार तथा सहयोगमालाग्न नेपाल जेसिजले आब्हान गरेको छ । १३८ शाखाका ५ हजार भन्द धेरै सदस्यहरु बाढी पीडितको सहयोगतथा उद्धारमामालागि सकेका छन् भने खाद्यान्न, कपडा, त्रिपाल र पिउने पानीको ब्यबस्थागरिरहेका छन् । कतिपय स्थानमाखानापकाएर खुवाइरहेको जानकारी दिदैं नेपाल जेसिजका राष्ट्रिय अध्यक्ष प्रकाश अधिकारी ले झापा, मोरङ, सुनसरी, टीकापुर, चितवन, हेटौंडा लगायतको क्षेत्रमा आफ्ना सदस्यहरु उद्धार कार्यमा लागिरहेको बताए । अध्यक्ष अधिकारीले काठमाडौंमा रहेको जेसिजका शाखा र बिभिन्न संघ संस्थाहरु सँग समन्वय गरेर राहत संकलन र बितरण शुरु गरिसकेको जानकारी दिए ।
नेपाल जेसिजबाट पाउने सुबिधाको रकमबाट बाढी पीडितकालागि खर्च गर्ने घोषणा गर्दै अध्यक्ष अधिकारीले तन मनबाट बाढीपिडितको सहयोगमा लाग्न जेसिज सदस्यहरुलाइ आग्रह गरे ।
केन्द्रिय पदाधिकारीहरुले उद्धारको कार्यलाई प्रभाबकारी बनाउन सम्बधित स्थानमै खटिएर कार्य गरिरहेका छन् । बाढी पीडितका लागि सक्दो सयहोग गर्न नेपाल जेसिजले सर्बसाधारणलाइ आग्रह गरेको छ ।
नेपाल जेसिजले यसअघि भुकम्प पीडितहरुलाई स्वतस्र्फुत संकलनभएको ३ करोड बराबरको सामानहरु उपलब्ध गराएको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको