Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

भानु प्रतापको “क्या क्या” गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक (भिडियो सहित)

admin २० असार २०७६, शुक्रबार ०७:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौं । एमसन इन्टरटेनमेन्ट तथा अरबिट अस्ट्रेलिया ग्रुपको संयुक्त प्रस्तुतीमा नेपाली कलाकारहरु अभिनय रहेको “क्या क्या” बोलको हिन्दी गीतको भिडियो सार्वजनिक गरिएकोछ ।
भानु प्रताप र अमर रसाइलीको संयुक्त निर्माणमा तयार पारीएको “क्या क्या” गीतको भिडियो को निर्देशन मनोज अधिकारीले गरेका हुन भने पुकार गौताम, रोजी पन्त, दिपा श्रेष्ठ, सन्दिप जो लगायतको अभिनय रहेको छ । प्रभात यादवको आवाजमा रहेको सो गीतको संगित अन्जान श्रेष्ठको रहेकोछ भने भिडियोलाई राह शर्माले खिचेका हुन । हाइलाइट नेपालको युट्युब च्यानलमा राखिएको सो गीतको भिडियो सम्पादक सुरेन्द्र पौडेलको रहेकोछ भने भिडियोको मेकिङ कन्सेप्ट भानु प्रतापकै रहेकोछ । लामो समय नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा बिताउनु भएका कलाकार एवम निर्माता भन्नु प्रताप अहिले अस्ट्रेलिया छन । केही महिना देखी अस्ट्रेलियामा बसेका भानु प्रतापले केही नेपाली सिनेमाको बितरकको कामगर्दै आएता पनि नेपाली सिनेमा बनाउनका लागि प्रयाप्त समय नमिलेको कारणले म्युजिक भिडियो तर्फ लागेको बताएका छन । “हिन्दी” गीत नै किन गर्नु भयो त रु भन्ने सम्बन्धमा चाँही यसरी सुनाएका थिए, “साथी भाई सँग गीत मागे तर कुनै पनि नेपाली गीत उपयुक्त लागेन त्यसकारण हिन्दी गीतको भिडियो बनाएको हुँ, यस्मा सबै कलाकार नेपालीनै हुनुहुन्छ ।
हेर्नुहोस भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको