राजधानीमा अष्ट्रेलियन युनिभर्सिटीज फेयर २०१९ काे आयोजना हुने

शैक्षिक परामर्श क्षेत्रमा ख्यातीप्राप्त इप्लानेट ‘अष्ट्रेलियन युनिभर्सिटीज फेयर २०१९’ आयोजना गर्ने भएको छ । एजुकेशन प्लानेटको रुपमा परिचित इप्लानेटले आगामी साउन ४ गते (२० जुलाई २०१९) शनिवारका दिन अष्ट्रेलियन युनिभर्सिटीज फेयर आयोजना गर्न लागेको हो । मेला इप्लानेटको कार्यालय बागबजारमा बिहान १० बजेदेखि साँझ ५ बजेसम्म संचालन हुनेछ ।

मेलामा अष्ट्रेलियाका २० भन्दा बढी युनिभर्सिटी तथाकलेजहरुको सहभागिता रहने छ । मेलामा युनिभर्सिटी अफ टेक्नोलोजी सिड्नी (युटिएस), युनिभर्सिटी अफ वोल्लोङगोङ अष्ट्रेलिया, एलए ट्रब युनिभर्सिटी, युनिभर्सिटी अफतास्मानिया, अष्ट्रेलियन क्याथोलिक युनिभर्सिटी (आइसियू), वेस्टर्न सिड्नी युनिभर्सिटी, चाल्र्स स्टर्ट युनिभर्सिटी, फेडेरेशन युनिभर्सिटी, टरेन्स युनिभर्सिटी, साउथर्न क्रस युनिभर्सिटी, यूटिएस इन्सर्च युर्निभर्सिटी अफ टेक्नोलोजी, टाफेसा युर्निभर्सिटी, एक्सेलसिया कलेज, नाभितास कलेज, केन्ट इन्स्टिच्युट अफ बिजनेस एन्ड टेक्नोलोजी, इन्टरनेसनल कलेज अफहोटल म्यानेजमेन्ट (आइसिएचएम)कलेज, एडिथ कोवान कलेज, अष्ट्रेलियन टेक्निकल एण्ड म्यानेज्मेन्ट कलेज, द होटल स्कुल, म्याक्ले कलेज, एनएल आइसीसी कलेज लगायतको सहभागिता रहनेछ । मेला अष्ट्रेलियाका यी कलेजहरुले विशेष छात्रवृत्तिहरु पनि प्रदान गर्नेछन।

मेलामा जाने अवलोकन कर्ताहरुलाई आकर्षक गिफ्ट ह्याम्परको व्यवस्था पनि गरिएको छ । मेला अवलोकन गर्ने मध्ये एक जनालाई स्मार्टफोन उपहार स्वरुप प्रदान गरिने छ । मेलाका लागि इप्लानेटको वेबसाइटमा गई नामदर्ता गराउँदा २ सय रुपैंया बराबरको रिचार्ज पनि प्रदान गरिने छ ।
१४ बर्षदेखि सक्रिय इप्लानेटलाई वैदेशिक अध्ययनका लागि सही परामर्श दिने गणतब्यका रुपमा चिनिन्छ । इप्लानेटले अष्ट्रेलियाका ३५ भन्दा बढी युनिर्भसिटी तथा कलेजहरुसँग प्रत्यक्ष समन्वय गरी नेपाली विद्यार्थीहरुलाई परामर्श सेवा प्रदान गर्दै आईरहेको छ ।इप्लानेटले आइइएलटिएस र पिटिइको कक्षा पनि संचालन गर्दै आएको छ । जसमा २५ वर्ष भन्दा बढी अनुभव भएका परामर्शदाताहरुद्वारा प्रशिक्षण दिईन्छ ।

यसका साथै इप्लानेटले नियमित रुपमा एजुकेशन फेयरहरु, सेमिनारहरु आयोजनाका साथै करियर काउन्सिलिङ पनिगर्दै आएको छ । यसका साथै इप्लानेटले फिवाइभर्स, विभिन्न छात्रवृत्ति, वान टु वान काउन्सिलिङ, फाइनान्सियलतथा बैंकिङ परामर्शहरु पनि प्रदान गर्दै आएको छ ।
इप्लानेटको अष्ट्रेलियाको सिड्नी, एडिलेड, पर्थमा शाखा कार्यालयहरु संचालनमा छन् भने नेपालको पोखरा, चितवन, बुटवल, कावासोती लगायतका ठाउँहरुमा शाखा कार्यालयहरु संचालनमा छन् ।
इप्लानेटले अहिलेसम्म एक हजार पाँच सय भन्दा बढी विद्यार्थीहरुलाई सही परामर्श प्रदान गरिसकेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *