गिता रिजालले दिइन कक्षा १२ उत्र्तिर्ण गर्ने विद्यार्थीलाइ शुभकामना

स्वतन्त्र शैक्षिक प्ररामर्श संघ फेकनकी उपाध्यक्ष गिता रिजालले कक्षा १२ उत्र्तिर्ण गर्ने सम्पूर्ण विद्यार्थीहरुलाई शुभकामना दिदैँ विदेश अध्ययनमा जान चाहने विद्यार्थीलाई सुझाव दिएकि छिन् । उनले लामो समयदेखी निमास एजुकेशन मार्फत शैक्षिक परामर्श प्रदान गर्दै आएकी छिन् ।

विद्यार्थीलाइ शुभकामना
कक्षा १२को नतिजा प्रकाशन भएपश्चात सफल हुने विद्यार्थीहरुलाई शुभकामना र असफल हुने विद्यार्थीहरुलाई अझ मिहनेत गरेर अध्ययन गरेर सफल हुन शुभकामना व्यक्त गर्दछु । कक्षा १२को नतिजा राम्रो ल्याएर विदेश अध्ययनमा जाने सोचमा हुनुहुन्छ भने एक पटक निमास एजुकेशनमा परामर्श लिएर आफ्नो गन्तव्य छनोट गर्न आग्रह गर्दछु । विदेश अध्ययनमा जान रहर भएर मात्र पुग्दैन । विदेश अध्ययनमा जान विद्यार्थीको इच्छा अभिभावकको चाहना, आर्थिक क्षमता लगायतका विषयमा बुझरे मात्र हामिले विश्वविद्यालय शिक्षाबारे शैक्षिक परामर्श प्रदान गर्दै आएका छौँ । विद्यार्थीहरुलाई करिअर काउन्सिलिङका लागि निमास एजुकेशनमा स्वागत गर्दछु । यदि तपाईहरु पिटिइ, आइइएलटिस लगायतका भाषा परिक्षामा सहभागी हुने सोचमा हुनुहुन्छ भने हाम्रोमा कक्षा सञ्चालन भईरहेका छन् । विदेश अध्ययनमा जाने गन्तव्यहरु मध्य अष्ट्रेलिया, न्यूजिल्याण्ड, अमेरिका युरोप लगायतका देशमा अध्ययन गर्न जाने विद्यार्थीहरुलाई परामर्श प्रदान गर्दै आएका छौँ ।तपाईहरु निमास एजुकेशनको बाजबजार स्थित कार्यालयमा आउन सक्नुहुनेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *