Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

वे आउटको नयां शाखा हाडिगाऊंमा

admin

राजधानीको जमल स्थित विश्वज्योती मलमा संचालित “वे आउट लेडिज एन्ड जेन्स सलोन”ले आफ्नो दोश्रो शाखाको बिस्तार गरेको छ । काठमाडौंको हाडिगाँउ ओरालोमा वाइ आउटले दोश्रो शाखाको बिस्तार गरेको हो । हास्यअभिनेत्री कुन्जना घिमिरे तथा गायिका ज्योति मगर लगायतका कलाकार तथा मोडेलहरुले यस् पार्लरको उद्घाटन गरेका हुन । ‘यो सैलुनको सुविधा निकै उत्कृष्ट लाग्यो । व्यवसायलाई समयअनुसार परिवर्तन गर्दै लैजानुपर्छ भन्ने कुरामा यसका संचालक निकै अगाडि रहेको मैले पाएँ । अथितिको रुपमा आएकी कलाकार कुन्जना घिमिरेले बताईन् । महिला तथा पुरुष दुबै बर्गलाई लक्षित गरेर खोलिएको यस् पार्लरमा ब्युटी सम्बन्धित सम्पूर्ण सेवाहरु उपलब्ध हुने बिगत १५ बर्षदेखी फेसन मेकअपमा सकृय रहेकी निर्देशक रोजी सिंह लुइटेलले बताउनु भयो । ब्युटिसियन तथा संचालक रोजी सिंहले सलोनमा फेसियल तथा स्किन सम्बन्धित स्तरिय सुविधा दिनेमा प्रतिबदता ब्यक्त गर्नुभयो । सैलुनमा कपाल काट्नुका साथै कलर, स्ट्रेट, फेसियल, फेस ब्लिज लगाएतका सुविधाहरु उपलब्ध छन् । ब्युटी तथा मेकअपमा भबिश्य खोज्नेहरुको लागि ट्रेनिङ पनि सुरु गरिएको संस्थापक निर्देशक बिजय लुईटेलले बताए


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको