Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

सारिका अभिनित “छोडेपनि यो ..” बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

काठमाडौं, नायिका सारिका घिमिरे अभिनित “छोडेपनि यो हावा बहन बोलको” गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । मेलिना राई र केशव भावुकको मार्मिक स्वर रहेको यस गीतमा राम रेप्चुगं राईको शब्द छ भने विनोद खम्बुको संगीत रहेको छ । रामकुमार केसीको छायांकन रहेको भिडियोमा टेकेन्द्र शाहको सम्पादन तथा निर्देशन रहेको छ । सारिकालाई अभिनयमा कलाकार दिनेशले साथ दिएका छन् ।
नायिका घिमिरे अभिनयको क्षेत्रमा लोकप्रिय छिन् । उनी अब गायिकाको रुपमा श्रोता माझ आउँदैछिन् । चाडै एल्बम सार्वजनिक गर्ने तयारीमा रहेकी छिन ।

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको