Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

सारिका अभिनित “छोडेपनि यो ..” बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

काठमाडौं, नायिका सारिका घिमिरे अभिनित “छोडेपनि यो हावा बहन बोलको” गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । मेलिना राई र केशव भावुकको मार्मिक स्वर रहेको यस गीतमा राम रेप्चुगं राईको शब्द छ भने विनोद खम्बुको संगीत रहेको छ । रामकुमार केसीको छायांकन रहेको भिडियोमा टेकेन्द्र शाहको सम्पादन तथा निर्देशन रहेको छ । सारिकालाई अभिनयमा कलाकार दिनेशले साथ दिएका छन् ।
नायिका घिमिरे अभिनयको क्षेत्रमा लोकप्रिय छिन् । उनी अब गायिकाको रुपमा श्रोता माझ आउँदैछिन् । चाडै एल्बम सार्वजनिक गर्ने तयारीमा रहेकी छिन ।

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको