Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

एन्जिला र आशिषको स्वरमा रहेको  ‘मेरो हरपल तिमी’ म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

काठमाडौं, गायिका एन्जिला रेग्मी र गायक आशिष गौतमको  नयाँ आधुनिक गीत  ‘मेरो हरपल तिमी’   बोलको  म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ ।  युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरिएको उक्त म्यूजिक भिडियोमा संगीत तथा शब्द भिम बिसीको छ भने मनोहर सुनामको एरेन्ज रहेको छ । रंग पत्रकार सुव्रत आचार्यको निर्देशन रहेको सो म्यूजिक भिडियोमा मरिस्का पोखरेल र आकाश श्रेष्ठको अभिनय रहेको छ । सुन्दरादेवी सन्देश म्युजिक अवार्डको सर्वोत्कृष्ट गायिका तर्फ उत्कृष्ट पाँचमा पर्न सफल भएकी गायिका एन्जिला छोटो समयमा लोकप्रिय हुदै गईरहेकी छिन ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको