Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

अहिलेको कानुनी व्यवस्थाले सुनचाँदीको अवैध कारोबार बढ्यो:सुन चाँदी व्यवसायी गुप्ता ‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु

‘मिसेस क्यापिटल क्वीन नेपाल २०१७’को पहिलो अडिसनमा उत्साहजनक सहभागिता

admin

एमाजोन ईन्टरटेन्मेन्टले प्रत्येक वर्ष आयोजना गर्दै आइरहेको ‘मिसेस क्यापिटल क्वीन नेपाल २०१७’ को आयोजना हुनेभएको छ । कमलादी स्थित सि डब्लु रेस्टुरेन्टमा प्रतियोगिताको पहिलो अडिसन पनि सम्पन्न भएको छ । प्रतिस्पर्धाको लागि आएका प्रतिष्पर्धीलाई व्यक्तित्व विकास, नेतृत्व विकास, प्रभावकारी वत्तृत्वकला, मानवधिकार, र्याम्पम फोटोसुट लगायात विभिन्न शिषर्कमा प्रशिक्षण प्रदान गरिनेछ।
विवाहित महिलाहरुमा केन्द्रित बौद्धिकता,सौन्दर्य, आन्तरिक प्रतिभा र सांस्कृतिक सचेतनाका साथ साथै प्रतियोगीहरुको प्रतिभा निखार्दै पेसा र समाजप्रति थप जिम्मेवार एवं उत्तरदायी बनाउने उद्देश्यका साथ आयोजना गर्न लागिएको यस् प्रतियोगितामा भाग लिन इच्छुकहरुले मंशिर ८ गते सम्म फर्म भरिसक्नु पर्ने पनि आयोजक संस्था एमाजोन ईन्टरटेनमेन्ट ले बताएको छ ।
फर्म आर्टिस्ट नेपालको कार्यालय , सि वब्लु रेस्टुरेन्ट , एमाजोन ईन्टरटेन्मेन्टको कार्यालय लगायतका स्थानमा उपलब्ध हुनेछ । ईच्छुकले ९८४१ ९१५७०१ मा संपर्क गरी प्रतियोगिताको बारेमा थप जानकारी लिन सकिने आयोजकले बताएका छन ।

प्रतिस्पर्धाको लागि आएका प्रतिष्पर्धीलाई व्यक्तित्व विकास, नेतृत्व विकास, प्रभावकारी वत्तृत्वकला, मानवधिकार, र्याम्पम फोटोसुट लगायात विभिन्न शिषर्कमा प्रशिक्षण प्रदान गरिनेछ।
विवाहित महिलाहरुमा केन्द्रित बौद्धिकता,सौन्दर्य, आन्तरिक प्रतिभा र सांस्कृतिक सचेतनाका साथ साथै प्रतियोगीहरुको प्रतिभा निखार्दै पेसा र समाजप्रति थप जिम्मेवार एवं उत्तरदायी बनाउन सकिने आयोजकको दाबी छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको