Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

चर्चित गायिका सिन्धु मल्ल र नेपाल आईडलका गायक अमित बरालको ‘चैर मुसी चैर’ सार्वजनिक (भिडियो सहित)

admin २६ जेष्ठ २०७६, आईतवार ०५:१७ मा प्रकाशित

काठमाडौं – नेपाली साँगितिक क्षेत्रका चर्चित एवं लोकप्रिय गायिका सिन्धु मल्ल र नेपाल आईडलका गायक अमित बरालको आवाजमा रहेको गीत ‘चैर मुसी चैर’ बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । एटके एभरेष्ट मोसन पिक्चर्सको युट्यूब च्यानलबाट सार्वजनिक भएको गीतको भिडियो राष्ट्रिय नाचघरमा सम्पन्न मिस्टर एण्ड मिस एसईई आइकन सिजन ६ को ग्राण्ड फिनालेबाट समेत सार्वजनिक गरिएको थियो ।

भिडियो हेर्नुहोस् :

थुपै्र तिज गीत, लोकगीत तथा आधुनिक गीत गाएर निकै चर्चा कमाएकी गायिका सिन्धु मल्लको पछिल्लो गीतमा शब्द सुदाम थापा र नरेन्द्र राज रेग्मि तथा संगीत सुदाम थापाको रहेको छ। भने संगीत संयोजन केशब प्रकाशको रहेको छ । गीतको भिडियोलाई शिब बिकेले कोरियोग्राफी तथा निर्देशन गरेका छन् । भिडियोमा चर्चित नायक पल शाह र नायिका बर्षा सिबाकोटीको अभिनय रहेको छ ।

 

 

 

 

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको