Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

होलीमा उपत्यकाबाट ११ सय ३ मोटरसाईकल नियन्त्रणमा २१ महिलासहित ४ सय २५ पक्राउ

admin

फागु पुर्णिमाको दिन ट्राफिक नियम उल्लघन गर्ने ११ सय ३ मोटरसाईकललाई महानगरिय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले नियन्त्रणमा लिएको छ । त्यस्तै प्रहरी परिसर काठमाडौंले शान्ति सुरक्षामा खलल पुऱ्याउने र अवान्छित गतिविधिमा संग्लन २१ महिला सहित ४ सय २५ लाई पक्राउ गरेको छ ।

परिसरका प्रमुख एसएसपी विश्वराज पोख्रेलका अनुसार काठमाडौंका विभिन्न स्थानमा होलीको नाममा शान्ति सुरक्षामा खलल पुऱ्याउने र अवाञ्छित गतिविधिमा संग्लन भएकाहरुलाई पक्राउ गरिएको हो । होलीका दिनभर काठमाडौंको सुरक्षा कडा पारिएका कारण कुनै ठुलो घटना भएन । प्रहरी परिसर काठमाडौंले मात्रै ३५ सय भन्दा धेरै प्रहरी र २५ वटा मोबाईल टोली होलीको सुरक्षाका निम्ती परिचालन गरेको थियो ।

महानगरिय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका सहायक प्रवक्ता मुकुन्द मरासिनीका अनुसार धेरैजसोले कागजपत्र विना नै सवारी चलाएका कारण मोटरसाईकल नियन्त्रणमा लिनुपरेको थियो । साँझ ६ बजेसम्म महाशाखाले मदिरा सेवन गरी चलाइएको ८३ मोटरसाईकल, तीन जना सवार १ सय २५ मोटरसाईकल, तिव्र गतिमा सवारी हाँक्ने ३२, हेल्मेट विना सवारी चलाउने ७५ र बाङ्गो टिङ्गो गरी हाँकेका ३२ मोटरसाईकल नियन्त्रणमा लिइएको छ ।

होलीको दिन ट्राफिक नियम उल्लघन हुने सम्भावना देखेर उपत्यकाका तीन जिल्ला काठमाडौं, भक्तपुर र ललितपुरमा ट्राफिक महाशाखाले नियमित एक सय स्थानमा हुने चेकजाँचका अलवा अन्य ८५ स्थानमा थप चेकजाँच गरेको थियो । सहायक प्रवक्ता मुकुन्द मरासिनीका अनुसार ट्राफिक नियमको पालना गराउन महाशाखाले तीनै जिल्ला समेटने गरी मोबाईल टोली समेत परिचालन गरेको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको